Aydın, performans, yakıt tasarrufu ve araç yazılım hizmetleri veren sektörün ileri gelen firmalarından biri olduğu gibi profesyonel ekibi ile 7 gün iade garantili hizmet vermektedir.

Toyota Hilux 2016 ve Sonrası 2.4D 150 Hp Araç Yazılım

Toyota
Hilux 2.4D
%20
YAKIT TASARRUFU
%23
PERFORMANS ARTIŞI
150 hp > 185 hp
+80 nm TORK
  1. Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
150 hp
400 nm
Chip Tuning Sonrası
185 hp
+ %23
480 nm
+ %20
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Toyota Hilux model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 150 hp / 400 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Toyota Hilux araç yazılımı (Toyota Hilux Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 185 hp / 480 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +35 hp / +80 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Toyota Hilux Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Aydin Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git