Aydın, performans, yakıt tasarrufu ve araç yazılım hizmetleri veren sektörün ileri gelen firmalarından biri olduğu gibi profesyonel ekibi ile 7 gün iade garantili hizmet vermektedir.

Suzuki Grand Vitara 12/2005 ve Sonrası 1.9DDiS 129 Hp Araç Yazılım

Suzuki
Grand Vitara 1.9DDiS
%15
YAKIT TASARRUFU
%28
PERFORMANS ARTIŞI
129 hp > 165 hp
+70 nm TORK
  1. Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
129 hp
300 nm
Chip Tuning Sonrası
165 hp
+ %28
370 nm
+ %23
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Suzuki Grand Vitara model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 129 hp / 300 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Suzuki Grand Vitara araç yazılımı (Suzuki Grand Vitara Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 165 hp / 370 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +36 hp / +70 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Suzuki Grand Vitara Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Aydin Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git