Aydın, performans, yakıt tasarrufu ve araç yazılım hizmetleri veren sektörün ileri gelen firmalarından biri olduğu gibi profesyonel ekibi ile 7 gün iade garantili hizmet vermektedir.

SsangYong Rexton Tümü 2.0 e-XDi 155 Hp Araç Yazılım

SsangYong
Rexton 2.0 e-XDi
%15
YAKIT TASARRUFU
%29
PERFORMANS ARTIŞI
155 hp > 200 hp
+60 nm TORK
  1. Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
155 hp
360 nm
Chip Tuning Sonrası
200 hp
+ %29
420 nm
+ %17
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

SsangYong Rexton model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 155 hp / 360 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş SsangYong Rexton araç yazılımı (SsangYong Rexton Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 200 hp / 420 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +45 hp / +60 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

SsangYong Rexton Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Aydin Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git