Aydın, performans, yakıt tasarrufu ve araç yazılım hizmetleri veren sektörün ileri gelen firmalarından biri olduğu gibi profesyonel ekibi ile 7 gün iade garantili hizmet vermektedir.

Hyundai Getz Tümü 1.5 CRDI 82 Hp Araç Yazılım

Hyundai
Getz 1.5 CRDI
%15
YAKIT TASARRUFU
%37
PERFORMANS ARTIŞI
82 hp > 112 hp
+60 nm TORK
  1. barbaros şen
    Araç Sahibi

    barbaros şen

    4 yıldır takip ediyorum en sonunda bu ecumasters firmasina gelerek araç yazılımı denedim ve inanılmaz bir fark yaşadım emeği geçen tüm çalışanlara sonsuz teşekkür ederim
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
82 hp
184 nm
Chip Tuning Sonrası
112 hp
+ %37
244 nm
+ %33
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Hyundai Getz model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 82 hp / 184 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Hyundai Getz araç yazılımı (Hyundai Getz Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 112 hp / 244 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +30 hp / +60 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Hyundai Getz Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Aydin Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git