Aydın, performans, yakıt tasarrufu ve araç yazılım hizmetleri veren sektörün ileri gelen firmalarından biri olduğu gibi profesyonel ekibi ile 7 gün iade garantili hizmet vermektedir.

Hyundai Elantra 2010 ve Sonrası 1.6 CRDI 136 Hp Araç Yazılım

Hyundai
Elantra 1.6 CRDI
%15
YAKIT TASARRUFU
%26
PERFORMANS ARTIŞI
136 hp > 171 hp
+70 nm TORK
  1. Onur Orcun Deyerli
    Araç Sahibi

    Onur Orcun Deyerli

    Araç yazılım yaptırmakta çok tereddütlerim vardı. Gerek bilgisi gerekse sabrından dolayı Beray beye ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Ecumasters izmir ekibine başarılar diliyorum.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
136 hp
300 nm
Chip Tuning Sonrası
171 hp
+ %26
370 nm
+ %23
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Hyundai Elantra model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 136 hp / 300 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Hyundai Elantra araç yazılımı (Hyundai Elantra Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 171 hp / 370 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +35 hp / +70 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Hyundai Elantra Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Aydin Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git